Litecoin Cash (LCC) Nedir? Nerden Alinir?

Litecoin çatallanması başarılı bir şekilde gerçekleşerek Litecoin Cash başarı ile hayat geçti.Yaklaşık 1.5 dolardan işleme giren LCC ilk olarak Yobit borsasında işleme başladı.İşleme girdiğinde kısa bir süre sonra 0.6 dolarlara kadar düşssede kısa bir süre sonra 9 dolar üzerine çıktı.

1371111 bloğundan gerçekleşen çatallanma sonucu bu blokta litecoin tutan herkese 1 e 10 oranında LCC verilecek.Litecoini borsada tutanlar ise bunu borsalara danışmak durumundalar.

Litecoin cash şu an coinmarketcup sitesinede girdi.Ancak web sitelerinde yazan 3 adet borsadan sadece yobit borsasında işlem görüyor.

Litecoin Cash Yükselir Mi?

Bitcoin Cash çatallanması sonrasındada Bitcoin cash bir süre istediği yerlere gelememiş hatta scam olarak adlandırılmıştı ancak Bitcoin cash çatallanması kısa bir süre içinde hem Bitcoin cashin hemde Bitcoinin yükselmesinin önünü açmıştı.

Uzun vadeli olarak düşünecek olursak Litecoin Cashinde böyle bir yol izleyebilceği düşünülebilir.Bunun içinde mutlaka büyük borsalara adım atmalı.Bu yazıyı oluşturduğumuz 23.02.2018 tarihinde ise LCC yobit borsasında 7 dolardan işlem görmekte.
Yorumlar