Binance Üye Olma 2020 Türkçe Resimli Anlatım

Binance aşağıda ki adımları uygulayarak üye olursanız tüm işlemlerinizde bu haftaya özel(13-20 mayıs)  %20 daha az komisyon ödeyeceksiniz.5 dakika sürmeden dünyanın en büyük borsası binance üye olacaksınız ve tüm işlemlerinizde ömür boyu %20 daha az ödeyeceksiniz.

Anlatımımız tamamen Türkçe ve resimlidir böylece hızlıca kayıt olabilceksiniz.


Tıkla Binanceye  Hemen Kayıt Ol %20 komisyon ödülü kazan

Binance Üyelik Resimli Anlatım 2020 %20 Avantajlı Üyelik


Öncelikle buraya tıklayarak binance sitesine gidiyoruz.Açılan sayfada aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bu link üzerinden kayıt olmanız sayesinde %20 komisyon ödülü kazandığınızı göreceksiniz.Bu sayede yapacağınız işlemlerde ömür boyu %20 daha az komisyon ödeyeceksiniz.

Bu kısımda e-posta adresinizi yazıyorsunuz belirleyeceğiniz şifreyi yazıyorsunuz.18 yaşından büyüğüm tikini işaretleyip hesap oluştur butonuna basıyorsunuz.Neredeyse bitti 1-2 adım sonra binance üye olup işlemlere başlayabileceksiniz.Önünüze aşağıdaki gibi bir doğrulama ekranı gelecek kutuyu resmi tamamlayacak şekilde sağ kaydırıyoruz.
İşlemleriniz bu kadar basit mailinize bir doğrulama kodu gelecek bu doğrulama kodunu girmeniz ile birlikte binance kayıt oldunuz.Unutmayın bu link sayesinde üste resimde göründüğü gibi %20 daha az komisyon ödeyeceksiniz yani normalde binance her işlemden 1000 de 1 komisyon alıyorken siz 1250 de 1 ödeyeceksiniz.En avantajlı şekilde binance kayıt oldunuz.Bol kazançlar diliyoruz.

Binance 2FA Resimli Anlatım Binance 2 Aşamalı Doğrulama

Bunun için cep telefonlarımızdan ''Google Authenticor'' uygulmasını indireceğiz.Androidler için google play store ıphoneler için app storeyi kullanacaz.Uygulamayı yüklemeden önce aşağıdaki resimdeki gibi ekranda çıkan size özel kodu kopyalayıp bir yerde saklayın.Böylece telefonunuz bozulsa yada kaybolsada zarar görmemiş  olursunuz ve yeni alacağınız telefonda bu kodla işlemi yapabilirsiniz.Ayrıca bu işlemi yapmak içinde ilerleyen bölümlerde bu kodu kullanacağız.


Kodu kaydettikten sonra uygulamayı yüklüyoruz.Aç tuşuna basıyoruz.Karşımıza gelen bölümleri atla yapıyoruz en son karşımıza barkod tarayın hemen altında ise sağlanan bir anahtarı girin yazacak.Barkod taratmak isterseniz yukarıda resimdeki gibi barkodunuzu taratabilirsiniz.Diğer sağlanan bir anahtarı girin kısmında ise az önce kaydettiğiniz kodu girecez.2 sininde birini seçebilirsiniz.Ben barkod tarattım ve uygulama bana 6 haneli 1 kod verdi.

Bu kodu altıktan sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi ''I've backed it up,Contineu'' yazan yere tıklıyoruz.
Karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.Burda ''Google-2Fa 16-Digit Key'' yazan yere 2 resim önceki kopyaladığımız ve kaybetmeyecez dediğim 16 haneli  kodu yapıştıyoruz.

''Enter Login Password'' yazan yere Binanceye üye olurken belirlediğimiz şifreyi yazıyoruz.En az 8 haneli ve içinde bir büyük harf geçen şifre.

''Enter 2FA code from the app'' yazan yere telefondaki uygulamanın bize verdiği 6 haneli kodu yazıyoruz.

Enable 2FA yazan yere tıklıyoruz ve bekliyoruz.2Fa güvenlik bu sayede aktif oluyor ve Binance bizi siteye yönlendiriyor.
Böylece Binance üyeliğimiz tamamlandı ve 2FA 2 aşamalı güvenliğide gerçekleştirdik.Artık işlem yapmaya hazırız.Dünyanın en büyük 2.borsasında işlem yapmak gerçekten ayrıcalık hem hızlı hem güvenilir.Uzun gibi görünse de resimleri ve aşamaları dikkatlice takip ederseniz 5 dakikada işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

Bu aşamalardan geçmenin tek sebebi ise tabiki binancenin güvenlik anlayışı.Dünyanın en büyük borsasında işlem yapmak için bence 5 dakika uğraşmaya  değer.Binance'de işlem yapmak için ''Binance'ye Nasıl Para Yatırılır'' yazımızı okumak için Buraya tıklayınız.

Binanceye Nasıl Para Yatırılır Öğrenmek İçin Tıklayınız

Binance Nedir?

Binance merkezi Şangay yani Çin olan şu an için dünyanın en büyük 1. kripto para borsasıdır.Aşağıdaki resimde binance borsasının büyüklüğünü Dünyada'ki sıralamasını ve 24 saatlik işlem hacminin büyüklüğünü görebilirsiniz.

Günde yaklaşık 4 milyar dolan işlem hacmi olan dev bir borsa olarak binance karşımıza çıkmakta.Borsa nedir? diye bir soru aklımıza gelmiş olabilir.Borsa alış ve satış emirlerinin karşılıklı kişiler tarafından gerçekleşmesine olanak sağlayan yapılardır.

Yani diyelim ki 1 Bitcoininiz var ve bunu o zamanki fiyatından satış emri verdiniz.Aynı zamanda 1 bitcoin almak için diğer kişi alış emri verdi.Bu borsalar sizin satış emrinizi diğer kişinin alış emriyle eşleştirerek işlemi tamamlar.Bu sayede siz 1 bitcoinizi diğer bir kişiye satmış olursunuz.


Borsanın büyük olmasının en büyük avantajı alış ve satış emrini veren aynı anda yüzlerce kişi olduğundan işlemin hızla gerçekleşiyor olmasıdır.Küçük borsalarda işlem süresi daha uzundur.

Binance Güvenilir Mi?

Binance kesinlikle güvenilir bir coin borsasıdır.Borsalar yukarıda bahsettiği üzere alış ve satış emirlerini eşleştirir ve işlemleri gerçekleştirir.Bunun karşılığında her işlemden yüzdelik bir komisyon alır.

Binance'de komisyon ücreti yaklaşık 1000 de 1 dir.Link ile üye olduğunuzdan siz 1250 de 1 komisyon ödeyeceksiniz.Bu komisyon bir çok borsaya göre oldukça azdır ve avantajlıdır.Borsalar hiçbir şekilde hiçbir coini manipüle edemez sadece işlemleri eşleştirir ve komisyonunu alır bu açıdan bitcoinin yada diğer kripto paraların ne kadar yüksek yada düşük olduğunun borsalarca önemi yoktur.Borsalarda fiyatları belirleyen işte bu arz talep ilişkisidir.Yani kısaca binance dünyanın en büyük 2. güvenli hızlı işlemlerin yapıldığı bir borsadır.

Binance Vadeli İşlemler Nedir ?

Binance kayıt işlemimizi başarıyla gerçekleştirdik.Şimdi son olarak Binance hesabımıza giriş yapıp %20 avantajlı bir şekilde vadeli işlemler hesabımızı açacağız.

Binance Vadeli işlemler x125 kaldıraca kadar işlem yapmanızı sağlayan bir borsa.Binance'nin içinde yer almakta.Aşağıda videoyu izleyerek Binance Vadeli işlemler nedir nasıl işlem yapılır öğrenebilirsiniz.Şimdi nasıl %10 avantajlı bir şekilde vadeli işlemlerde hesap açacağız ona bakalım.

Öncelikle aşağıda ki linke tıklayarak direkt olarak %10 komisyon indirimli şekilde vadeli işlemlere de kayıt olabilirsiniz.

Vadeli İşlemler %10 indirimli kayıt : https://www.binance.com/tr/futures/ref/turkey

Yada aşağıda resimde görüldüğü gibi vadeli işlemler sekmesine tıklayıp referans adına parantez içindeki referans adını yazın parentezleri yazmayınız : (turkey) bu şekilde de %10 komsiyon indiriminden yararlanabilirsiniz.Yorumlar

Yorum Gönder